fbpx

Kidsney Combat Aikido

Сучасні умови життя висувають на перший план питання, пов’язані із забезпеченням власного здоров’я, гарної фізичної форми та безпеки. Наша мета розвити дітям хороші звички, займатися тим видом спорту, який приносить не тільки фізичні результати, а й моральне задоволення. Відмінним вибором в даному випадку стане японський вид бойового мистецтва – айкідо для дітей, офіційним представником якого в місті Харків є Федерація Айкідо Йосінкан.
Особливу увагу заслуговує методика проведення занять в Федерації Айкідо Йосінкан, яка базується на суворому дотриманні традицій, що випливають із самих витоків зародження цього мистецтва:
– в процесі занять діти досконало опановують укемі (здатність безпечно падати вперед і назад). Це чудове вміння, яке дитина переносить в щоденне життя, адже воно вчить правильно групуватися при падінні, допомагає уникнути травм, допомагає дітям розвинути гнучкість, рухливість і відчуття рівноваги, захищає дитину від різних непередбачених ситуацій в звичайному житті;
-Під час заняття спортом для дітей проводиться спеціальна теоретична підготовка з основ додзьо (етикет поведінки в залі, звід правил для занять айкідо). Це дозволяє сформувати у дітей дисципліну, ввічливість, вміння поважати старших, уміння співпереживати і допомагати;
-на початку і в кінці занять діти вчаться занурюватися в себе і створювати правильний настрій свого організму шляхом прийняття положення Сейза, яке має на увазі сидіння з закритими очима і прямою спиною в повній тиші. Дана поза допомагає розслабитися, сприяє формуванню правильної і красивої постави, покращує концентрацію уваги.

KIDSNEY COMBAT AIKIDO

Запис на заняття