fbpx

Тренування для дітей від 3 до 7 років

«Ким і якою стане моя дитина?» – ця інтрига дає батькам потужний імпульс для того, щоб відкрити перед маленькою людиною всю широту світу, зробити все можливе для її самореалізації. Формування успішної особистості починається з розвитку і зміцнення того, що дано дитині природою, всіх її явних і прихованих здібностей. Прекрасним способом гармонійного розвитку дитини є хореографія.

ЯКА КОРИСТЬ ВІД ТАНЦІВ ДЛЯ ДИТИНИ?
Займаючись танцями, діти набувають настільки багато, що відразу виділяє їх на фоні своїх однолітків: хореографія розвиває у дитини творчі здібності; виховує смак; розвиває координацію рухів і відчуття ритму;
загартовує і зміцнює здоров’я: тренується сила м’язів, гнучкість, витривалість, формується гарна постава, розвивається координація рухів;
зміцнює психіку дитини: розвиваються вміння концентрувати увагу, запам’ятовувати, долати труднощі, виховувати терпіння і волю до перемоги, працювати в команді, бути товариським, а також внутрішньо розкутим.
Саме ці якості формують з дитини успішну людину, який завжди буде прагнути бути першою!

ДО ПРОГРАМИ НАВЧАННЯ ВХОДИТЬ:
1. Актерська майстерність ( знайомство і володіння своїми емоціями, кожна емоція в такому юному віці може фіксуватися на дитячих обличчях)
2. Ритміка ( вивчення музики та розвиток слуху )
3. Класичний танець ( партнерська гімнастика )
4. Гімнастика ( стретчинг (розтяжка) )
5. Акробатика ( підготовка до трюків ) Сучасна хореографія (знайомство і відкриття світу танцю ) Розкрити яскраву індивідуальність кожної дитини, направити її невгамовну енергію в потрібне русло і подарувати масу незабутніх вражень!

Залишити заявку

ЧОМУ МИ?


Любов-це найважливіше в житті, що ми можемо дати своїм дітям. Якщо ми хочемо пишатися нашими дітьми, то ми можемо допомогти розвивати силу волі і наполегливість у кожній дитині. Тільки тоді, діти стануть чемпіонами!


ВЧИМО БАЧИТИ

Вчимо бачити те, що ніколи не бачив, стати тим, ким ніколи не був.

МЕТА ВИХОВАННЯ

Мета виховання – навчити наших дітей обходитись без нас.

СПІЛКУВАННЯ

Спілкування з кожною дитиною індивідуально.

ОСНОВНИЙ УПОР

Основний упор програми на фізичний та духовний розвиток дитини.

ХАРАКТЕР

Ми виховуємо силу волі, честь, дух і повагу до старших. Найкраще з традицій японської культури.

БУТИ САМОСТІЙНИМ

Навчити дитину бути самостійним і не бояться життєвих труднощів.

Запис на заняття